Satılan

Satılık - Daire 108 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
Fiyattan 250 000 €
2315 €/m²
Property 39893 photo 1
Property 39893 photo 2
Property 39893 photo 3
Property 39893 photo 4
Property 39893 photo 5
Property 39893 photo 6
Property 39893 photo 7
Property 39893 photo 8
Property 39893 photo 9
Property 39893 photo 10
Property 39893 photo 11
Property 39893 photo 12
Property 39893 photo 13
  • Nesne kodu 39893
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 108 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2020
  • Oda sayısı: 3
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 108 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
297 500 € 2458 €/m²
  • Nesne kodu 52049
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3289 €/m²
  • Nesne kodu 52050
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
345 000 € 2574 €/m²
  • Nesne kodu 52058
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3298 €/m²
  • Nesne kodu 52260
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
333 600 € 3238 €/m²
  • Nesne kodu 52281
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
362 320 € 3517 €/m²
  • Nesne kodu 52434
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
373 680 € 3460 €/m²
  • Nesne kodu 52435
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 52543
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
374 000 € 3309 €/m²
  • Nesne kodu 56084
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 3
Satılık
252 450 € 3321 €/m²
  • Nesne kodu 56085
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği