Satılık - Müstakil ev 180 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
680 000 €
3778 €/m²
Property 38506 photo 1
Property 38506 photo 2
Property 38506 photo 3
Property 38506 photo 4
Property 38506 photo 5
Property 38506 photo 6
Property 38506 photo 7
Property 38506 photo 8
Property 38506 photo 9
  • Nesne kodu 38506
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 180 m²
  • Arazi büyüklüğü 1050 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 7000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

satılık 180 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 5588 €/m²
  • Nesne kodu 25021
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 5
Satılık
750 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 25767
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 2031 €/m²
  • Nesne kodu 32494
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
685 000 € 3805 €/m²
  • Nesne kodu 32798
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 2833 €/m²
  • Nesne kodu 34165
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
680 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 38506
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
685 000 € 2914 €/m²
  • Nesne kodu 39759
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
630 000 € 3937 €/m²
  • Nesne kodu 43210
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
649 280 € 3528 €/m²
  • Nesne kodu 49748
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 51610
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği