Fiyattan 2 700 000 €
5567 €/m²
Property 36966 photo 1
Property 36966 photo 2
Property 36966 photo 3
Property 36966 photo 4
Property 36966 photo 5
Property 36966 photo 6
Property 36966 photo 7
Property 36966 photo 8
Property 36966 photo 9
Property 36966 photo 10
Property 36966 photo 11
Property 36966 photo 12
Property 36966 photo 13
Property 36966 photo 14
Property 36966 photo 15
Property 36966 photo 16
Property 36966 photo 17
Property 36966 photo 18
Property 36966 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Havuz
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

satılık 485 metrekare 2-katlı villa. Villada bulunanlar 4 yatak odası, amerikan mutfak, 6 banyo, bir kiler mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, bahçe, garaj, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Nesne kodu 19768
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Nesne kodu 23664
  • Metrekare 680 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Nesne kodu 23669
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 200 000 € 11149 €/m²
  • Nesne kodu 25505
  • Metrekare 287 m²
Satılık
2 700 000 € 5567 €/m²
  • Nesne kodu 36966
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Nesne kodu 44484
  • Metrekare 640 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Nesne kodu 45599
  • Metrekare 485 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği