Satılık - Müstakil ev 480 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
1 350 000 €
2813 €/m²
Property 36027 photo 1
Property 36027 photo 2
Property 36027 photo 3
Property 36027 photo 4
Property 36027 photo 5
Property 36027 photo 6
Property 36027 photo 7
Property 36027 photo 8
Property 36027 photo 9
  • Nesne kodu 36027
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 480 m²
  • Arazi büyüklüğü 5800 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

satılık 480 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, 3 salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 350 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 36027
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 450 000 € 5894 €/m²
  • Nesne kodu 55960
  • Metrekare 246 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği