665 000 €
4156 €/m²
Property 33860 photo 1
Property 33860 photo 2
Property 33860 photo 3
Property 33860 photo 4
Property 33860 photo 5
Property 33860 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2020
  • Oda sayısı: 4
  • Energy Class: A
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

satılık 160 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, alarm sistemi, bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 850 € 5561 €/m²
  • Nesne kodu 24863
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 4
Satılık
560 000 € 5894 €/m²
  • Nesne kodu 33349
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
560 000 € 4516 €/m²
  • Nesne kodu 33354
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
665 000 € 4156 €/m²
  • Nesne kodu 33860
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 39230
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 42311
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
660 000 € 550 000 € 3594 €/m²
  • Nesne kodu 46925
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 3
Satılık
635 000 € 3413 €/m²
  • Nesne kodu 52250
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği