Satılık - Yatırım, iş

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 33716 photo 1
Property 33716 photo 2
Property 33716 photo 3
Property 33716 photo 4
Property 33716 photo 5
Property 33716 photo 6
Property 33716 photo 7
  • Nesne kodu 33716
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Yatırım, iş
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık iş amaçlı 0 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 9297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
220 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 24555
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
325 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 24578
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
3 650 000 € 18250 €/m²
  • Nesne kodu 24860
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 400 000 €
  • Nesne kodu 25041
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 530 m
Satılık
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Nesne kodu 25109
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 25493
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
450 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 25546
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Nesne kodu 25563
  • Metrekare 1566 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Nesne kodu 26550
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Bülten aboneliği