Satılık - Mezonet 95 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
560 000 €
5895 €/m²
Property 33349 photo 1
Property 33349 photo 2
Property 33349 photo 3
Property 33349 photo 4
Property 33349 photo 5
Property 33349 photo 6
Property 33349 photo 7
Property 33349 photo 8
Property 33349 photo 9
Property 33349 photo 10
Property 33349 photo 11
Property 33349 photo 12
Property 33349 photo 13
Property 33349 photo 14
Property 33349 photo 15
Property 33349 photo 16
Property 33349 photo 17
Property 33349 photo 18
Property 33349 photo 19
Property 33349 photo 20
Property 33349 photo 21
Property 33349 photo 22
  • Nesne kodu 33349
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 95 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

satılık 95 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
560 000 € 5894 €/m²
  • Nesne kodu 33349
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
560 000 € 4516 €/m²
  • Nesne kodu 33354
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
665 000 € 4156 €/m²
  • Nesne kodu 33860
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 39230
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 42311
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
660 000 € 550 000 € 3594 €/m²
  • Nesne kodu 46925
  • Metrekare 153 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 50543
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
635 000 € 3413 €/m²
  • Nesne kodu 52250
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği