Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Villa 550 m²
Yunanistan
Kıbrıs
Limasol
İstek üzeri
Nesne kodu
25086
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Villa
Metrekare
550 m²
Arazi büyüklüğü
1000 m²
Bölge
Location
Limasol (Kıbrıs)
Ayrıntılar
Yapım Yılı:
2013
Denize mesafe:
15 m
Havaalanına uzaklık:
45 km
Açıklama
satılık 550 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .
Konum
Benzer öğeler
Satılık
1 400 000 €
3500 €/m²
Villa
Nesne kodu
32033
Metrekare
400 m²
Rooms
5
Satılık
1 290 000 €
3225 €/m²
Villa
Nesne kodu
32345
Metrekare
400 m²
Rooms
5
Satılık
679 000 €
2301 €/m²
Villa
Nesne kodu
32395
Metrekare
295 m²
Rooms
5
Satılık
600 000 €
2500 €/m²
Villa
Nesne kodu
32650
Metrekare
240 m²
Rooms
4
Satılık
900 000 €
2250 €/m²
Villa
Nesne kodu
32799
Metrekare
400 m²
Rooms
7
Satılık
740 000 €
3894 €/m²
Villa
Nesne kodu
32813
Metrekare
190 m²
Rooms
5
Satılık
695 000 €
625 000 €
3472 €/m²
Villa
Nesne kodu
32890
Metrekare
180 m²
Rooms
6
Satılık
2 000 000 €
4255 €/m²
Villa
Nesne kodu
32895
Metrekare
470 m²
Rooms
5
Satılık
3 374 000 €
17302 €/m²
Villa
Nesne kodu
32897
Metrekare
195 m²
Rooms
1
Satılık
350 000 €
2258 €/m²
Villa
Nesne kodu
32908
Metrekare
155 m²
Rooms
4
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Abone ol
Ilgi alanim ve tercihlerim ile eslesen promosyon ve sitenizde ki güncellestirme haberlerinden, iletisim bilgilerim üzerinden bana haber verilmesini kabul ediyorum ve onayliyorum.
Gizlilik Politikası