Satılık - Villa 676 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
4 540 000 €
6716 €/m²
Property 23662 photo 1
Property 23662 photo 2
Property 23662 photo 3
Property 23662 photo 4
Property 23662 photo 5
Property 23662 photo 6
  • Nesne kodu 23662
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 676 m²
  • Arazi büyüklüğü 1442 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 676 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 3 banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
6 450 000 € 8945 €/m²
  • Nesne kodu 23600
  • Metrekare 721 m²
  • Rooms 6
Satılık
4 860 000 € 7200 €/m²
  • Nesne kodu 23650
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 8
Satılık
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Nesne kodu 23651
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 7
Satılık
6 350 000 € 8906 €/m²
  • Nesne kodu 23654
  • Metrekare 713 m²
  • Rooms 8
Satılık
6 680 000 € 9125 €/m²
  • Nesne kodu 23655
  • Metrekare 732 m²
  • Rooms 8
Satılık
4 540 000 € 6715 €/m²
  • Nesne kodu 23662
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 8
Satılık
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Nesne kodu 23668
  • Metrekare 675 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Nesne kodu 23669
  • Metrekare 676 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 410 000 € 6466 €/m²
  • Nesne kodu 23670
  • Metrekare 682 m²
  • Rooms 7
Satılık
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Nesne kodu 36965
  • Metrekare 478 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği