Satılık - Müstakil ev 110 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf
390 000 €
3545 €/m²
Property 19734 photo 1
Property 19734 photo 2
Property 19734 photo 3
Property 19734 photo 4
Property 19734 photo 5
Property 19734 photo 6
Property 19734 photo 7
Property 19734 photo 8
  • Nesne kodu 19734
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 110 m²
  • Arazi büyüklüğü 110 m²
  • Bölge
  • Location Baf (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

satılık 110 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2208 €/m²
  • Nesne kodu 44816
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3007 €/m²
  • Nesne kodu 48471
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 2993 €/m²
  • Nesne kodu 49141
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3553 €/m²
  • Nesne kodu 49143
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 59501
  • Metrekare 305 m²
Satılık
495 000 € 1767 €/m²
  • Nesne kodu 65255
  • Metrekare 280 m²

Bülten aboneliği