Satılan

Satılık - Villa 116 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf
340 000 €
2931 €/m²
Property 16331 photo 1
Property 16331 photo 2
Property 16331 photo 3
Property 16331 photo 4
Property 16331 photo 5
Property 16331 photo 6
Property 16331 photo 7
Property 16331 photo 8
Property 16331 photo 9
Property 16331 photo 10
Property 16331 photo 11
Property 16331 photo 12
Property 16331 photo 13
Property 16331 photo 14
Property 16331 photo 15
Property 16331 photo 16
Property 16331 photo 17
Property 16331 photo 18
Property 16331 photo 19
Property 16331 photo 20
Property 16331 photo 21
Property 16331 photo 22
Property 16331 photo 23
Property 16331 photo 24
Property 16331 photo 25
Property 16331 photo 26
  • Nesne kodu 16331
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 116 m²
  • Bölge
  • Location Baf (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 5700 m

Açıklama

satılık 116 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 2078 €/m²
  • Nesne kodu 48999
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2025 €/m²
  • Nesne kodu 49266
  • Metrekare 195 m²
  • Rooms 5
Satılık
379 000 € 2165 €/m²
  • Nesne kodu 49267
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 2411 €/m²
  • Nesne kodu 49365
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 4
Satılık
425 000 € 2414 €/m²
  • Nesne kodu 49367
  • Metrekare 176 m²
  • Rooms 4
Satılık
435 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 51515
  • Metrekare 201 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 2164 €/m²
  • Nesne kodu 51516
  • Metrekare 201 m²
  • Rooms 3
Satılık
395 000 € 2135 €/m²
  • Nesne kodu 51518
  • Metrekare 185 m²
  • Rooms 3
Satılık
435 000 € 2132 €/m²
  • Nesne kodu 51519
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 2556 €/m²
  • Nesne kodu 52306
  • Metrekare 176 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği