Satılan

Satılık - Daire 240 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
950 000 €
3958 €/m²
Property 1244 photo 1
Property 1244 photo 2
Property 1244 photo 3
Property 1244 photo 4
Property 1244 photo 5
Property 1244 photo 6
Property 1244 photo 7
Property 1244 photo 8
Property 1244 photo 9
Property 1244 photo 10
Property 1244 photo 11
Property 1244 photo 12
Property 1244 photo 13
Property 1244 photo 14
Property 1244 photo 15
Property 1244 photo 16
Property 1244 photo 17
Property 1244 photo 18
Property 1244 photo 19
  • Nesne kodu 1244
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 240 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat: Çatı katı
  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Oda sayısı: 3: три спальни, кухня, большой салон, прихожая, балкон, ванная, санузел
  • Diğer olanaklar: автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, кондиционер, паркинг и складское помещение 20 м2, камин, электротенты
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 240 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
960 000 € 7007 €/m²
  • Nesne kodu 50743
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 418 €/m²
  • Nesne kodu 51896
  • Metrekare 2630 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
950 000 € 5757 €/m²
  • Nesne kodu 52988
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4
Satılık
896 000 € 8784 €/m²
  • Nesne kodu 56037
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Nesne kodu 56256
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Nesne kodu 56963
  • Metrekare 186 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Nesne kodu 57087
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
850 000 € 6692 €/m²
  • Nesne kodu 58091
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6296 €/m²
  • Nesne kodu 58341
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği