Satılan
Property 24875 photo 1
Property 24875 photo 2
Property 24875 photo 3
Property 24875 photo 4
Property 24875 photo 5
Property 24875 photo 6
Property 24875 photo 7
Property 24875 photo 8
Property 24875 photo 9
Property 24875 photo 10
Property 24875 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık 117 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
70 000 € 853 €/m²
  • Nesne kodu 35576
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
68 000 € 1619 €/m²
  • Nesne kodu 57849
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
66 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62478
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
65 000 € 1911 €/m²
  • Nesne kodu 62505
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 64155
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 64439
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Yatırım Satılık
68 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 64669
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 64684
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 1172 €/m²
  • Nesne kodu 64962
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
68 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 65527
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği