Satılık - Daire 306 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf Baf
280 000 €
915 €/m²
Property 63204 photo 1
Property 63204 photo 2
Property 63204 photo 3
Property 63204 photo 4

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 306 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
275 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 43345
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 44820
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
360 000 € 4390 €/m²
  • Nesne kodu 46015
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
403 000 € 2121 €/m²
  • Nesne kodu 46017
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
365 832 € 4110 €/m²
  • Nesne kodu 47492
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
299 953 € 3029 €/m²
  • Nesne kodu 47493
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 48824
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
289 000 € 3612 €/m²
  • Nesne kodu 49150
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
405 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 49364
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
245 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 51494
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği