595 000 €
2262 €/m²
Property 57618 photo 1
Property 57618 photo 2
Property 57618 photo 3
Property 57618 photo 4

Ayrıntılar

Açıklama

satılık iş amaçlı 263 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
670 000 € 2024 €/m²
  • Nesne kodu 51641
  • Metrekare 331 m²
Satılık
550 000 € 2165 €/m²
  • Nesne kodu 54508
  • Metrekare 254 m²
Satılık
595 000 € 2262 €/m²
  • Nesne kodu 57618
  • Metrekare 263 m²
Satılık
650 000 € 371 €/m²
  • Nesne kodu 60719
  • Metrekare 1750 m²

Bülten aboneliği