Satılık - Daire 154 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
275 000 €
1786 €/m²
Property 52093 photo 1
Property 52093 photo 2
  • Nesne kodu 52093
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 154 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

satılık 154 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 263 € 8299 €/m²
  • Nesne kodu 36943
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 46191
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 2894 €/m²
  • Nesne kodu 49671
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 2934 €/m²
  • Nesne kodu 52009
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
272 950 € 1624 €/m²
  • Nesne kodu 52038
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 3
Satılık
275 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 52093
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 52096
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 1542 €/m²
  • Nesne kodu 52190
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 2684 €/m²
  • Nesne kodu 56129
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2450 €/m²
  • Nesne kodu 56141
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği