Satılık - Daire 147 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
Fiyattan 310 000 €
2109 €/m²
Property 49194 photo 1
Property 49194 photo 2
Property 49194 photo 3
Property 49194 photo 4
Property 49194 photo 5
  • Nesne kodu 49194
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 147 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 45000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

satılık 147 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, asansör, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
355 000 € 2751 €/m²
  • Nesne kodu 43900
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 43901
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2423 €/m²
  • Nesne kodu 49196
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 52026
  • Metrekare 332 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2727 €/m²
  • Nesne kodu 52027
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
360 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 52028
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 52073
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 52081
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 52129
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 52131
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği