530 000 €
2366 €/m²
Property 49189 photo 1
Property 49189 photo 2
Property 49189 photo 3
Property 49189 photo 4
Property 49189 photo 5
Property 49189 photo 6
Property 49189 photo 7
Property 49189 photo 8
Property 49189 photo 9
Property 49189 photo 10
Property 49189 photo 11
Property 49189 photo 12
Property 49189 photo 13
Property 49189 photo 14
Property 49189 photo 15
Property 49189 photo 16
Property 49189 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 35000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 224 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, salon, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
535 000 € 1981 €/m²
  • Nesne kodu 15853
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 60000 m
Satılık
600 000 € 2575 €/m²
  • Nesne kodu 49185
  • Metrekare 233 m²
  • Rooms 6
Satılık
530 000 € 2366 €/m²
  • Nesne kodu 49189
  • Metrekare 224 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği