Satılık - Müstakil ev 121 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf Tala
430 000 €
3554 €/m²
Property 49143 photo 1
Property 49143 photo 2
Property 49143 photo 3
Property 49143 photo 4
Property 49143 photo 5
Property 49143 photo 6
Property 49143 photo 7
Property 49143 photo 8
Property 49143 photo 9
Property 49143 photo 10
Property 49143 photo 11
  • Nesne kodu 49143
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 121 m²
  • Arazi büyüklüğü 744 m²
  • Bölge
  • Location Kıbrıs (Kıbrıs) | Tala (Baf)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 121 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2208 €/m²
  • Nesne kodu 44816
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3007 €/m²
  • Nesne kodu 48471
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 2993 €/m²
  • Nesne kodu 49141
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3553 €/m²
  • Nesne kodu 49143
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
530 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 59501
  • Metrekare 305 m²
Satılık
495 000 € 1767 €/m²
  • Nesne kodu 65255
  • Metrekare 280 m²

Bülten aboneliği