Fiyattan 399 000 €
2389 €/m²
Property 47099 photo 1
Property 47099 photo 2
Property 47099 photo 3
Property 47099 photo 4
Property 47099 photo 5
Property 47099 photo 6
Property 47099 photo 7
Property 47099 photo 8
Property 47099 photo 9
Property 47099 photo 10
Property 47099 photo 11
Property 47099 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi
  • Lüks Ev

Açıklama

satılık 167 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, barbekü, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 45103
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 45105
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
540 000 € 2488 €/m²
  • Nesne kodu 45435
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2471 €/m²
  • Nesne kodu 47098
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 2389 €/m²
  • Nesne kodu 47099
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 49206
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği