Satılık - Müstakil ev 220 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
675 000 €
3068 €/m²
Property 46230 photo 1
Property 46230 photo 2
Property 46230 photo 3
Property 46230 photo 4
Property 46230 photo 5
Property 46230 photo 6
Property 46230 photo 7
Property 46230 photo 8
Property 46230 photo 9
Property 46230 photo 10
Property 46230 photo 11
Property 46230 photo 12
Property 46230 photo 13
  • Nesne kodu 46230
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 220 m²
  • Arazi büyüklüğü 150 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 35 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

satılık 220 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 1861 €/m²
  • Nesne kodu 30985
  • Metrekare 376 m²
  • Rooms 10
Satılık
675 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 46230
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 35 m
Satılık
550 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 58656
  • Metrekare 330 m²
Satılık
900 000 € 2419 €/m²
  • Nesne kodu 59503
  • Metrekare 372 m²
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61507
  • Metrekare 240 m²

Bülten aboneliği