Satılık - Villa 217 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
540 000 €
2488 €/m²
Property 45435 photo 1
Property 45435 photo 2
  • Nesne kodu 45435
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 217 m²
  • Arazi büyüklüğü 368 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 217 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 2678 €/m²
  • Nesne kodu 34149
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
772 500 € 7287 €/m²
  • Nesne kodu 44323
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
540 000 € 2488 €/m²
  • Nesne kodu 45435
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2471 €/m²
  • Nesne kodu 47098
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 51997
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği