Satılık - Villa 216 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
500 000 €
2315 €/m²
Property 45396 photo 1
Property 45396 photo 2
Property 45396 photo 3
  • Nesne kodu 45396
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 216 m²
  • Arazi büyüklüğü 297 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

satılık 216 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
415 000 € 2207 €/m²
  • Nesne kodu 19800
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 45102
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 45103
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
540 000 € 2488 €/m²
  • Nesne kodu 45435
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2471 €/m²
  • Nesne kodu 47098
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 51997
  • Metrekare 188 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği