Satılık - Villa 337 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
Fiyattan 350 000 €
1039 €/m²
Property 45213 photo 1
Property 45213 photo 2
Property 45213 photo 3
Property 45213 photo 4
  • Nesne kodu 45213
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 337 m²
  • Arazi büyüklüğü 341 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 3300 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

satılık 337 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. KDV dahildir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
415 000 € 2207 €/m²
  • Nesne kodu 19800
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
430 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 45102
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 45103
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 45105
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 1038 €/m²
  • Nesne kodu 45213
  • Metrekare 337 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2471 €/m²
  • Nesne kodu 47098
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 2389 €/m²
  • Nesne kodu 47099
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 49206
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği