Satılık - Villa 142 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
430 000 €
3028 €/m²
Property 45102 photo 1
Property 45102 photo 2
Property 45102 photo 3
Property 45102 photo 4
Property 45102 photo 5
Property 45102 photo 6
Property 45102 photo 7
  • Nesne kodu 45102
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 142 m²
  • Arazi büyüklüğü 378 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

satılık 142 metrekare 2-katlı villa. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
415 000 € 2207 €/m²
  • Nesne kodu 19800
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 3028 €/m²
  • Nesne kodu 45102
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 2945 €/m²
  • Nesne kodu 45103
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 2438 €/m²
  • Nesne kodu 45105
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
440 000 € 2471 €/m²
  • Nesne kodu 47098
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 2389 €/m²
  • Nesne kodu 47099
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 49206
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği