Satılık - Daire 309 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41447 photo 1
Property 41447 photo 2
Property 41447 photo 3
  • Nesne kodu 41447
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 309 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 309 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 2822 €/m²
  • Nesne kodu 41794
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
460 000 € 3216 €/m²
  • Nesne kodu 41881
  • Metrekare 143 m²
  • Rooms 4
Satılık
355 000 € 1783 €/m²
  • Nesne kodu 41974
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 4
Satılık
745 000 € 3801 €/m²
  • Nesne kodu 42023
  • Metrekare 196 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Nesne kodu 42230
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • Nesne kodu 42255
  • Metrekare 181 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3700 €/m²
  • Nesne kodu 42256
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
480 000 € 3692 €/m²
  • Nesne kodu 42258
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 11224 €/m²
  • Nesne kodu 42315
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
735 000 € 8546 €/m²
  • Nesne kodu 42316
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği