Satılık - Daire 556 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41445 photo 1
Property 41445 photo 2
Property 41445 photo 3
  • Nesne kodu 41445
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 556 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 556 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
510 000 € 3722 €/m²
  • Nesne kodu 52332
  • Metrekare 137 m²
  • Rooms 3
Satılık
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Nesne kodu 52333
  • Metrekare 1433 m²
  • Rooms 30
Satılık
380 000 € 3518 €/m²
  • Nesne kodu 52358
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3
Satılık
545 547 € 5682 €/m²
  • Nesne kodu 52379
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
756 126 € 6301 €/m²
  • Nesne kodu 52380
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Nesne kodu 52401
  • Metrekare 1362 m²
  • Rooms 36
Satılık
362 320 € 3517 €/m²
  • Nesne kodu 52434
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
373 680 € 3460 €/m²
  • Nesne kodu 52435
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3
Satılık
501 228 € 3740 €/m²
  • Nesne kodu 52440
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Nesne kodu 52451
  • Metrekare 641 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği