Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41444 photo 1
Property 41444 photo 2
Property 41444 photo 3
  • Nesne kodu 41444
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 51114
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
850 000 € 6159 €/m²
  • Nesne kodu 51193
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 3789 €/m²
  • Nesne kodu 51289
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Nesne kodu 51299
  • Metrekare 1357 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
9 580 000 € 5512 €/m²
  • Nesne kodu 51300
  • Metrekare 1738 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
555 000 € 4703 €/m²
  • Nesne kodu 51403
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 2
Satılık
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 51496
  • Metrekare 1512 m²
  • Rooms 18
Satılık
505 000 € 3156 €/m²
  • Nesne kodu 51520
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
210 000 € 3134 €/m²
  • Nesne kodu 51524
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
845 000 € 8711 €/m²
  • Nesne kodu 51526
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği