Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41441 photo 1
Property 41441 photo 2
Property 41441 photo 3
  • Nesne kodu 41441
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
326 000 € 2295 €/m²
  • Nesne kodu 51953
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Nesne kodu 52044
  • Metrekare 282 m²
  • Rooms 6
Satılık
297 500 € 2458 €/m²
  • Nesne kodu 52049
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 3289 €/m²
  • Nesne kodu 52050
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
345 000 € 2574 €/m²
  • Nesne kodu 52058
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 3
Satılık
480 000 € 2944 €/m²
  • Nesne kodu 52060
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 4
Satılık
460 000 € 5168 €/m²
  • Nesne kodu 52061
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 52072
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
725 000 € 3961 €/m²
  • Nesne kodu 52248
  • Metrekare 183 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 3298 €/m²
  • Nesne kodu 52260
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği