Satılık - Daire 119 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41439 photo 1
Property 41439 photo 2
Property 41439 photo 3
  • Nesne kodu 41439
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 119 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 119 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Nesne kodu 33907
  • Metrekare 315 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 33911
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
490 000 € 5568 €/m²
  • Nesne kodu 34202
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Nesne kodu 34233
  • Metrekare 301 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Nesne kodu 34282
  • Metrekare 189 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
499 000 € 2901 €/m²
  • Nesne kodu 35205
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 5
Satılık
750 000 € 6250 €/m²
  • Nesne kodu 35315
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 35709
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 3967 €/m²
  • Nesne kodu 36080
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Nesne kodu 36148
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği