Satılık - Daire 136 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41438 photo 1
Property 41438 photo 2
Property 41438 photo 3
  • Nesne kodu 41438
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 136 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 136 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Nesne kodu 47031
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 4375 €/m²
  • Nesne kodu 47061
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 2
Satılık
236 000 € 2712 €/m²
  • Nesne kodu 48367
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
480 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 48572
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
925 000 € 4625 €/m²
  • Nesne kodu 48660
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
390 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 48787
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 5058 €/m²
  • Nesne kodu 48791
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 48889
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2873 €/m²
  • Nesne kodu 48935
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 2
Satılık
690 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 48936
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği