Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41429 photo 1
Property 41429 photo 2
Property 41429 photo 3
  • Nesne kodu 41429
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
690 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 48936
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 48944
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Nesne kodu 48950
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 5862 €/m²
  • Nesne kodu 49048
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
574 000 € 5917 €/m²
  • Nesne kodu 49050
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Nesne kodu 49051
  • Metrekare 171 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 49253
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 6382 €/m²
  • Nesne kodu 49491
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
590 000 € 3554 €/m²
  • Nesne kodu 49563
  • Metrekare 166 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 49653
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği