Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41428 photo 1
Property 41428 photo 2
Property 41428 photo 3
  • Nesne kodu 41428
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Nesne kodu 41327
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Nesne kodu 41328
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Nesne kodu 41329
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 41330
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Nesne kodu 41331
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Nesne kodu 41332
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Nesne kodu 41333
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Nesne kodu 41334
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Nesne kodu 41335
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Nesne kodu 41336
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği