Satılık - Daire 174 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41424 photo 1
Property 41424 photo 2
Property 41424 photo 3
  • Nesne kodu 41424
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 174 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 174 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Nesne kodu 45141
  • Metrekare 267 m²
  • Rooms 4
Satılık
5 800 000 € 19205 €/m²
  • Nesne kodu 45142
  • Metrekare 302 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Nesne kodu 45146
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Nesne kodu 45147
  • Metrekare 197 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Nesne kodu 45149
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 5
Kiralık
den 5 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 45385
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 45387
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Nesne kodu 45442
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 5
Önerilen Kiralık
den 2 100 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 45481
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
735 000 € 4016 €/m²
  • Nesne kodu 45561
  • Metrekare 183 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği