Satılık - Daire 136 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41422 photo 1
Property 41422 photo 2
Property 41422 photo 3
  • Nesne kodu 41422
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 136 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 136 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
327 000 € 315 000 € 5080 €/m²
  • Nesne kodu 29430
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
550 000 € 3293 €/m²
  • Nesne kodu 31658
  • Metrekare 167 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 5925 €/m²
  • Nesne kodu 31868
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 31957
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 1
Satılık
385 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 31958
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
620 000 € 6200 €/m²
  • Nesne kodu 31988
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 31993
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 7558 €/m²
  • Nesne kodu 32708
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Nesne kodu 32903
  • Metrekare 351 m²
  • Rooms 4
Satılık
635 000 € 3023 €/m²
  • Nesne kodu 32998
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği