Satılık - Daire 119 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41419 photo 1
Property 41419 photo 2
Property 41419 photo 3
  • Nesne kodu 41419
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 119 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 119 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Nesne kodu 24949
  • Metrekare 169 m²
  • Rooms 4
Satılık
790 000 € 6171 €/m²
  • Nesne kodu 25037
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Nesne kodu 25768
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Nesne kodu 25777
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
560 000 € 6436 €/m²
  • Nesne kodu 25956
  • Metrekare 87 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
399 000 € 2955 €/m²
  • Nesne kodu 26123
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Nesne kodu 26180
  • Metrekare 183 m²
  • Rooms 5
Satılık
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Nesne kodu 26181
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • Nesne kodu 26183
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 26356
  • Metrekare 106 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği