Satılık - Daire 136 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41418 photo 1
Property 41418 photo 2
Property 41418 photo 3
  • Nesne kodu 41418
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 136 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 136 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Nesne kodu 41300
  • Metrekare 201 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
5 980 000 € 15216 €/m²
  • Nesne kodu 41301
  • Metrekare 393 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
622 000 € 4676 €/m²
  • Nesne kodu 41303
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Nesne kodu 41306
  • Metrekare 252 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
893 000 € 3899 €/m²
  • Nesne kodu 41310
  • Metrekare 229 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
711 000 € 4740 €/m²
  • Nesne kodu 41313
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Nesne kodu 41318
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Nesne kodu 41319
  • Metrekare 213 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Nesne kodu 41320
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Nesne kodu 41321
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği