Satılık - Daire 136 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41414 photo 1
Property 41414 photo 2
Property 41414 photo 3
  • Nesne kodu 41414
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 136 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 136 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Nesne kodu 41320
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Nesne kodu 41321
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Nesne kodu 41322
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Nesne kodu 41323
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 41325
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Nesne kodu 41326
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Nesne kodu 41327
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Nesne kodu 41328
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Nesne kodu 41329
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 41330
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği