Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41409 photo 1
Property 41409 photo 2
Property 41409 photo 3
  • Nesne kodu 41409
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Nesne kodu 41335
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Nesne kodu 41336
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 620 000 € 15688 €/m²
  • Nesne kodu 41337
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 200 000 € 15942 €/m²
  • Nesne kodu 41338
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 870 000 € 16548 €/m²
  • Nesne kodu 41339
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 650 000 € 15868 €/m²
  • Nesne kodu 41340
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 240 000 € 16231 €/m²
  • Nesne kodu 41341
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Nesne kodu 41342
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Nesne kodu 41343
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Nesne kodu 41344
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği