Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41403 photo 1
Property 41403 photo 2
Property 41403 photo 3
  • Nesne kodu 41403
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Nesne kodu 37329
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Nesne kodu 37331
  • Metrekare 328 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Nesne kodu 37494
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Nesne kodu 37610
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Nesne kodu 37781
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Nesne kodu 37782
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Nesne kodu 37852
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
445 280 € 4240 €/m²
  • Nesne kodu 37865
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 200 € 3641 €/m²
  • Nesne kodu 37868
  • Metrekare 206 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 6779 €/m²
  • Nesne kodu 37995
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği