Satılık - Daire 137 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41400 photo 1
Property 41400 photo 2
Property 41400 photo 3
  • Nesne kodu 41400
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 137 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 137 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
705 000 € 4862 €/m²
  • Nesne kodu 46531
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
495 000 € 9900 €/m²
  • Nesne kodu 46550
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
531 508 € 4392 €/m²
  • Nesne kodu 46828
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 3
Satılık
748 580 € 4678 €/m²
  • Nesne kodu 46829
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
648 000 € 3724 €/m²
  • Nesne kodu 46927
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
974 000 € 5975 €/m²
  • Nesne kodu 46932
  • Metrekare 163 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 46938
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
720 000 € 4556 €/m²
  • Nesne kodu 46939
  • Metrekare 158 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5670 €/m²
  • Nesne kodu 46944
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 2
Satılık
470 000 € 3481 €/m²
  • Nesne kodu 47015
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği