Satılık - Daire 145 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41398 photo 1
Property 41398 photo 2
Property 41398 photo 3
  • Nesne kodu 41398
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 145 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 145 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 6304 €/m²
  • Nesne kodu 33758
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • Nesne kodu 33840
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • Nesne kodu 33867
  • Metrekare 212 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Nesne kodu 33894
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Nesne kodu 33907
  • Metrekare 315 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • Nesne kodu 33911
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
490 000 € 5568 €/m²
  • Nesne kodu 34202
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Nesne kodu 34233
  • Metrekare 301 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Nesne kodu 34282
  • Metrekare 189 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
499 000 € 2901 €/m²
  • Nesne kodu 35205
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği