Satılık - Daire 275 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41397 photo 1
Property 41397 photo 2
Property 41397 photo 3
  • Nesne kodu 41397
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 275 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 275 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
520 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 41266
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Nesne kodu 41267
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
565 000 € 4747 €/m²
  • Nesne kodu 41269
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
547 000 € 3506 €/m²
  • Nesne kodu 41272
  • Metrekare 156 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
430 000 € 5972 €/m²
  • Nesne kodu 41273
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
810 000 € 5259 €/m²
  • Nesne kodu 41277
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
780 000 € 5064 €/m²
  • Nesne kodu 41278
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Nesne kodu 41283
  • Metrekare 116 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Nesne kodu 41285
  • Metrekare 186 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 41286
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği