Satılık - Daire 85 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41395 photo 1
Property 41395 photo 2
Property 41395 photo 3
  • Nesne kodu 41395
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 85 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 85 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 39670
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
690 000 € 4312 €/m²
  • Nesne kodu 39672
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
560 000 € 3456 €/m²
  • Nesne kodu 39751
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
760 000 € 6178 €/m²
  • Nesne kodu 39938
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Nesne kodu 40392
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 4
Satılık
725 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 40393
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 4
Satılık
770 000 € 3793 €/m²
  • Nesne kodu 40396
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 7333 €/m²
  • Nesne kodu 40856
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Nesne kodu 40918
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Nesne kodu 41253
  • Metrekare 226 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği