Satılık - Daire 168 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41392 photo 1
Property 41392 photo 2
Property 41392 photo 3
  • Nesne kodu 41392
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 168 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

satılık 168 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Nesne kodu 36148
  • Metrekare 222 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 4435 €/m²
  • Nesne kodu 36190
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 3
Satılık
570 000 € 3275 €/m²
  • Nesne kodu 36194
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 36432
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 36447
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 2139 €/m²
  • Nesne kodu 36481
  • Metrekare 187 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 36548
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
419 000 € 2909 €/m²
  • Nesne kodu 36725
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 2005 €/m²
  • Nesne kodu 37243
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 200 000 € 3692 €/m²
  • Nesne kodu 37244
  • Metrekare 325 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği