Satılık - Daire 122 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41391 photo 1
Property 41391 photo 2
Property 41391 photo 3
  • Nesne kodu 41391
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 122 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 122 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
925 000 € 4625 €/m²
  • Nesne kodu 48660
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
390 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 48787
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 5058 €/m²
  • Nesne kodu 48791
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 48889
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2873 €/m²
  • Nesne kodu 48935
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 2
Satılık
690 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 48936
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 2877 €/m²
  • Nesne kodu 48944
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Nesne kodu 48950
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 5862 €/m²
  • Nesne kodu 49048
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
574 000 € 5917 €/m²
  • Nesne kodu 49050
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği