Satılık - Daire 85 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41390 photo 1
Property 41390 photo 2
Property 41390 photo 3
  • Nesne kodu 41390
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 85 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 85 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
711 000 € 4740 €/m²
  • Nesne kodu 41313
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Nesne kodu 41318
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Nesne kodu 41319
  • Metrekare 213 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Nesne kodu 41320
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Nesne kodu 41321
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Nesne kodu 41322
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Nesne kodu 41323
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 41325
  • Metrekare 82 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Nesne kodu 41326
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Nesne kodu 41327
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği