Satılık - Daire 122 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41381 photo 1
Property 41381 photo 2
Property 41381 photo 3
  • Nesne kodu 41381
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 122 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 122 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
851 000 € 6211 €/m²
  • Nesne kodu 44118
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Nesne kodu 44123
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
600 000 € 5084 €/m²
  • Nesne kodu 44286
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 44287
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 4297 €/m²
  • Nesne kodu 44293
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • Nesne kodu 44294
  • Metrekare 157 m²
  • Rooms 4
Satılık
340 000 € 3695 €/m²
  • Nesne kodu 44295
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Nesne kodu 44297
  • Metrekare 94 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Kiralık
den 1 900 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 44324
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 44378
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği