Satılık - Daire 85 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41375 photo 1
Property 41375 photo 2
Property 41375 photo 3
  • Nesne kodu 41375
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 85 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 85 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • Nesne kodu 42721
  • Metrekare 241 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Nesne kodu 42950
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 3 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 42953
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 4 500 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 42954
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 5 500 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 42955
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Nesne kodu 43628
  • Metrekare 136 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Nesne kodu 43651
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
525 000 € 5526 €/m²
  • Nesne kodu 43705
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
851 000 € 6211 €/m²
  • Nesne kodu 44118
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Önerilen Satılık
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Nesne kodu 44123
  • Metrekare 146 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği