Satılık - Daire 135 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41373 photo 1
Property 41373 photo 2
Property 41373 photo 3
  • Nesne kodu 41373
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 135 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 135 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • Nesne kodu 26183
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 3962 €/m²
  • Nesne kodu 26356
  • Metrekare 106 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Nesne kodu 26372
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
400 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 26477
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
390 000 € 4588 €/m²
  • Nesne kodu 27292
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 29332
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 3
Satılık
672 500 € 8406 €/m²
  • Nesne kodu 29388
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
747 000 € 8300 €/m²
  • Nesne kodu 29393
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
767 500 € 8527 €/m²
  • Nesne kodu 29394
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Nesne kodu 29395
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği